Pärnu linnaliinid
 Eesti-sisesed liinid
  Ettepanekute raamat

PÄRNU LINNALIINIDE SÕIDUPLAANID

alates 08.10.2014:

 

Pärnu linnaliinidel on liiklusintervall üldreeglina 1 tund. Kui kaks kellaaega on sõiduplaanis ühendatud sidekriipsuga, tähendab see, et buss väljub näidatud ajavahemikus igal tunnil

Liin nr. 1 iga päev

Metsamajand – Merimetsa – Papiniidu – Riia mnt. – Vana-Pärnu

Metsamajandist: 4:00

Vana-Pärnust: 4:30

 

Liin nr. 1A - I iga päev

 

Metsamajand – Merimetsa – Mai – Karja – Linakombinaat – Oja – Vana-Savi – Oja – Tammsaare – Mere

Metsamajandist: 4:30

Vana-Savist: 5:00

 

Liin nr. 1A – II tööpäevadel

 

Kesklinn – Karja – Mai – Papiniidu – Haigla – Oja – Karja – Mai – Papiniidu – Niidupark – Papiniidu

Kesklinnast: 7:25, Haigla peatuses orienteeruvalt 7:43,  Bussijaama peatuses orienteeruvalt 7:59, Mai peatuses 8:10, Niidupargis orienteeruvalt 8:20

22.juunist 27.augustini lõpetab Mere peatuses umbes kell 8:09

 

Liin nr. 2 tööpäevadel 28.augustist 4.juunini

Mere – Riia mnt. – Rääma tn. – Niidupark

Niidupark – Rääma tn. – Riia mnt. – Papiniidu – Koidula gümnaasium

Merest 7:57

 

 

Liin nr. 3 iga päev

Tallinna mnt. – Riia mnt. – Mai – Papiniidu – Raudteejaama

Tallinna mnt-lt 6:00; 16:45

Raudteejaamast 10:04; 19:44

 

 

 

Liin nr. 4 tööpäevadel

Metsamajand – Merimetsa – Papiniidu – Haigla – Oja – Lina

Metsamajandist 7:10; 7:55; 8:35 – 17:35

Linast: 7:35; 8:15; 8:55 – 17:55

Haigla peatust läbib umbes 7:39; 8:19; 8:59 – 17:59

 

Liin nr. 5 iga päev

Kesklinn – Uus-Sauga – Laeva – Vana-Sauga – Laeva – Uus-Sauga – Teater – Vana-Pärnu – Kesklinn

Kesklinnast Vana-Sauga suunas: 5:03 – 21:03

Vana-Saugast Teatri suunas: 5:16 – 21:16

Teatri peatusest (peatus nr. 3) Vana-Pärnu suunas: 5:27 – 20:27

Vana-Pärnust Kesklinna suunas: 5:36 – 20:36

 

Liin nr. 6 iga päev

 

Koidula gümnaasium – Mai – Karja – Uus-Sauga – Laeva – Vana-Sauga

Koidula gümnaasiumist 5:06 – 22:06, Turu peatust läbib umbes 5:16 – 22:16

Koidula gümnaasiumi peatuses kell 5:06 – 22:06 kohtumine liini nr. 14 bussiga

Teatri peatuses kell 5:20 – 22:20 kohtumine liini nr. 14 bussiga

 

Vana-Sauga – Laeva – Uus-Sauga – Karja – Mai – Koidula gümnaasium

Vana-Saugast 5:39 – 22:39, Turu peatust läbib umbes 5:53 – 22:53

Tallinna mnt. peatuses kell 5:46 – 22:46 kohtumine liini nr. 14 bussiga

Koidula gümnaasiumi peatuses kell 6:02 – 23:02 kohtumine liini nr. 14 bussiga

 

 

Liin nr. 7 tööpäevadel 28.augustist 4.juunini

 

(Kaubajaama -)(Papiniidu -) Haigla – Oja – Tammsaare – Veeparadiis (- Mere)(- Koidula gümnaasium)

1.ring Papiniidust 7:05, Haiglast 7:10 Mere peatusse 7:36 (31.maini)

2.ring Kaubajaamast 7:11, Haiglast 7:18 Koidula gümn-sse 7:47 (4.juunini)

3.ring Haiglast 8:25, Koidula gümn-sse 8:54 (4.juunini)

4.ring (Rääma tn. kaudu) Kaubajaamast 13:55, Niidupargist 14:00, Veeparadiisi 14:18 (31.maini)

5.ring Kaubajaamast 15:23, Haiglast 15:30, Kesklinna peatusse 15:47 (31.maini).

 

(Koidula gümnaasium -)(Mere -) Veeparadiis – Tammsaare – (Uus-Sauga - ) Oja – Haigla  (- Kaubajaama)

1.ring Koidula gümn-st 7:50, Haigla peatusesse 8:19 (4.juunini)

2.ring Mere peatusest 13:05, Veeparadiisist 13:11, Puiestee peatuses (Uus-Saugas) 13:24, Haiglasse 13:38, Kaubajaama 13:45 (31.maini).

3.ring Veeparadiisist 14:20, Puiestee peatuses 14:33, Haiglasse 14:47, Kaubajaama 14:54 (31.maini)

 

Liin nr. 8 tööpäevadel 28.augustist 3.juunini

 

(Metsamajand -) Koidula gümnaasium – Mai – Tammsaare – Linakombinaat – Raba – Savi – Kuldne Kodu – Raba – Oja – Haigla – Papiniidu – Koidula gümnaasium (- Metsamajand)

1.ring Koidula gümn-st 6:32, Kuldsest Kodust umbes 6:58, Metsamajandisse 7:19

2.ring Metsamajandist 7:25, Kuldsest Kodust umbes 7:58, Koidula gümn-sse 8:13

 

Liin nr. 9 tööpäevadel 28.augustist 4.juunini

Mere – Karja – Vana-Pärnu

Mere peatusest 6:59

Vana-Pärnu – Vana-Sauga – Laeva – Uus-Sauga – Tammsaare – Kuke peatus – Riia mnt. – Oja – Haigla

Vana-Pärnust 7:24, Vana-Saugast umbes 7:30, Kuke peatusest umbes 7:49, Haiglasse umbes 8:10

 

 

 

Liin nr. 10 iga päev

 

Koidula gümnaasium – Mai – Karja – Vana-Pärnu

Koidula gümnaasiumist 5:26 – 22:26, Turu peatust läbib umbes 5:36 – 22:36

Koidula gümnaasiumi peatuses kell 5:26 - 22:26 kohtumine liini nr. 14 bussiga

Teatri peatuses kell 5:40 - 22:40 kohtumine liini nr. 14 bussiga

 

Vana-Pärnu – Karja – Mai – Koidula gümnaasium

Vana-Pärnust 5:59 – 22:59, Turu peatust läbib umbes 6:13 – 23:13

Tallinna mnt. peatuses kell 6:06 - 23:06 kohtumine liini nr. 14 bussiga

Koidula gümnaasiumi peatuses kell 6:22 - 23:22 kohtumine liini nr. 14 bussiga

 

Liin nr. 10A iga päev 1.juunist 30.augustini   

 

Kesklinn - Vana-Pärnu

Kesklinnast: kell 23:40, 0:20, 1:00

Vana-Pärnust: kell 0:00, 0:40, 1:20

 

Liin nr. 11 iga päev

Sauga alevik / Lõo – Teater – Vana-Pärnu

Madise peatusest 6:53(tööp.), 8:53, 10:53, 12:53, 13:53(tööp), 14:53, 16:53 – 22:53

Lõo peatusest 5:56(tööp.), 6:56(laup.pühap.), 7:56, 9:56, 11:56, 13:56(laup.pühap.), 15:56

Teatri peatusest (peatus nr. 3) Vana-Pärnusse 6:07(tööp.), 7:07 – 22:07

Vana-Pärnust 6:16(tööp.), 7:16 – 22:16

Teatri peatusest (peatus nr. 1) Lõosse või Sauga alevikku 5:27(tööp./Lõosse), 6:27(laup.pühap. Lõosse, tööp. Madise peatuseni), 7:27(Lõo), 8:27(Madise), 9:27(Lõo), 10:27(Madise), 11:27(Lõo), 12:27(Madise), 13:27(laup.pühap. Lõosse, tööp. Madise peatuseni), 14:27(Madise), 15:27(Lõo), 16:27 – 22:27(Madise)

 

Liin nr. 12 iga päev 

 

Koidula gümnaasium – Mai – Riia mnt. – Uus-Sauga – Laeva – Vana-Sauga

Koidula gümnaasiumist 6:31 - 22:31

Vana-Saugast 6:55 - 22:55

 

 Liin nr. 13 iga päev

Tammiste aiand – Haigla – Oja – Vana-Sauga – Kalurihall

Tammiste aiandist 5:27(tööp.), 6:27(tööp.), 7:27 – 18:27

Kalurihallist 6:03(tööp.), 7:03 – 19:03

 

Liin nr. 14 iga päev

Metsamajand – Merimetsa – Papiniidu – Riia mnt. – Oja – Haigla

Metsamajandist 5:00, 5:20 – iga 20 minuti järel – 22:20, 22:40

Koidula gümnaasiumis kohtumine: kell 5:06 – 22:06 liini nr. 6 bussiga, kell 5:26 – 22:26 liini nr. 10 bussiga, kell 5:46 – 20:46 liini nr. 19 bussiga

Teatri peatuses kohtumine: kell 5:20 – 22:20 liini nr. 6 bussiga, kell 5:40 – 22:40 liini nr. 10 bussiga, kell 6:00 – 21:00 liini nr. 19 bussiga

 

Haiglast 5:35, 5:55 – iga 20 minuti järel – 22:55, 23:15

Tallinna mnt. peatuses kohtumine: kell 5:46 – 22:46 liini nr. 6 bussiga, kell 6:06 – 23:06 liini nr. 10 bussiga, kell 6:26 – 21:26 liini nr. 19 bussiga

Koidula gümnaasiumi peatuses kohtumine: kell 6:03 - 23:03 liini nr. 6 bussiga, kell 6:23 – 23:23 liini nr. 10 bussiga, kell 6:43 – 21:43 liini nr. 19 bussiga. 

 

Liin nr. 14A iga päev 1.juunist 30.augustini   

 

Metsamajand – Merimetsa – Mai - Tammsaare – Oja – Haigla

Metsamajandist: kell 23:20, 0:00, 0:40

Haiglast: kell 0:00, 0:40, 1:20

 

 

Liin nr. 15 iga päev

 

Tallinna mnt. – Tammsaare – Mai – Papiniidu – Raeküla kool – Jõekalda (- Silla tehnoküla)

Tallinna mnt-lt 6:10 – 20:10 (väljumisel kell 6:10, 7:10, 12:10, 15:10, 17:10 ja 19:10 Silla tehnokülani, kell 8:10, 16:10 ja 18:10 Jõekalda peatuseni, kell 9:10 - 11:10, 13:10, 14:10 ja 20:10 Raeküla koolini), Veeparadiisi peatust läbib umbes kell 6:20 – 20:20

Kino „Mai“ peatuses kohtumine liini nr. 14 bussiga

(Silla tehnoküla -) Jõekalda – Raeküla kool – Papiniidu – Mai – Tammsaare - Tallinna mnt.

Silla tehnokülast kell 6:45, 7:45, 12:45, 15:45, 17:45 ja 19:45

Jõekaldast kell 8:51, 16:51 ja 18:51

Raeküla kooli peatusest kell 9:56 - 11:56, 13:56 ja 14:56

Veeparadiisi peatust läbib umbes kell 7:09 – 20:09

Papiniidu peatuses kohtumine liini nr. 14 bussiga

 

Liin nr. 16 iga päev

 

Tallinna mnt. – Tammsaare – Mai – Papiniidu – Tammiste aiand / lasteaed

Tallinna mnt-lt 6:30 – 20:30, 20:50, 21:30, 21:50, 22:50 (väljumisel kell 6:30, 8:30, 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 ja 20:30 Tammiste aiandisse, kell 7:30, 9:30, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30 ja 21:30 Tammiste lasteaeda, kell 20:50, 21:50 ja 22:50 Papiniiduni), Veeparadiisi peatust läbib umbes kell 6:40 – 21:40 ja 21:00 - 23:00

Kino „Mai“ peatuses kohtumine liini nr. 14 bussiga (väljaarvatud väljumisel Tallinna mnt-lt kell 22:50

 

Tammiste lasteaiast kell 6:07, 8:07, 10:07, 12:07, 14:07, 16:07, 18:07, 20:07 ja 22:07, Tammiste aiandist kell 7:10, 9:10, 11:10, 13:10, 15:10, 17:10, 19:10 ja 21:10, Papiniidust linna poole lisaväljumine kell 6:02. Veeparadiisi peatust läbib umbes kell 6:09 ja 6:29 – 22:29

Papiniidu peatuses kohtumine liini nr. 14 bussiga

 

 

Liin nr. 17 iga päev

Tallinna mnt. – Tammsaare – Mai – Papiniidu – Haigla – Niidu – Savi – Kuldne Kodu – Ehitajate tee – Niidu – Haigla – Papiniidu – Mai – Tammsaare – Tallinna mnt.

Tallinna mnt-lt 4:50 – 19:50, Veeparadiisi peatust Mai – Haigla suunas läbib umbes kell 6:00 – 20:00

Kino „Mai“ peatuses kohtumine liini nr. 14 bussiga

Kuldse Kodu peatusest kell 5:27 – 20:27, Veeparadiisi peatust kesklinna suunas läbib umbes kell 5:49 – 20:49

Papiniidu peatuses kell 6:41 – 20:41 kohtumine liini nr. 14 bussiga

Lisaväljumised Papiniidust linna suunas kell 4:27 ja 5:22 (Veeparadiisi peatust läbib neil sõitudel umbes vastavalt kell 4:34 ja 5:29) 

 

Liin nr. 17A tööpäevadel

Mai kool – Papiniidu – Ehitajate tee – Rabahall

Mai koolist 5:35

Rabahall – Ehitajate tee – Papiniidu – Koidula gümnaasium

Rabahallist 6:05

 

 

 

Liin nr. 18 iga päev

Teater – Tallinna mnt. – Savi tn. – Raba tn. – Rääma tn. – Jaama tn. – Kaubajaama

Teatri peatusest (peatus nr. 1) 5:46 – 20:46

Kaubajaamast 6:19 – 20:19

Väljumisel Kaubajaamast kell 7:19 sõidab läbi Kuldse Kodu peatuse (ei läbi Savi tänaval Mureli, Kirsi ega Turba peatust)

 

 

Liin nr. 19 iga päev

 

Koidula gümnaasium – Mai – Karja – Tallinna mnt. - Lõo

Koidula gümnaasiumist 5:46 – 20:46, Turu peatust läbib umbes 5:56 – 20:56

Koidula gümnaasiumi peatuses kell 5:46 – 20:46 kohtumine liini nr. 14 bussiga

Teatri peatuses kell 6:00 – 21:00 kohtumine liini nr. 14 bussiga

 

Lõo – Tallinna mnt. – Karja – Mai – Koidula gümnaasium

Lõost 6:19 – 21:19, Turu peatust läbib umbes 6:33 – 21:33

Tallinna mnt. peatuses kell 6:26 – 21:26 kohtumine liini nr. 14 bussiga

Koidula gümnaasiumi peatuses kell 6:42 – 21:42 kohtumine liini nr. 14 bussiga

 

Liin nr. 20 tööpäevadel 1.septembrist 31.maini

Papiniidu - Riia mnt. - Bussijaam - Oja - Haigla - Papiniidu (ringliin)

Papiniidust 13:25 - 17:25 ja 13:55 - 17:55

Haiglast 13:48 - 17:48 ja 14:18 - 18:18

Liin lõpetab kell 18:25 Papiniidus

 

Liin nr. 21 tööpäevadel

 

Koidula gümnaasium – Mai – Tammsaare – Tallinna mnt. – Sauga alevik – Hüntali

Koidula gümnaasiumist 6:40

Hüntali – Sauga alevik – Tallinna mnt. – Tammsaare – Mere

Hüntalist 7:21

 

Liin  nr. 23 iga päev 

Bussijaam – Lennujaam

 

Bussijaamast 7:45, 16:25

Lennujaamast 8:00, 16:40

 



 

Uudiste arhiiv
 


 
Pärnu linna ametlik kodulehekülg
Autoettevõtete Liit
Eesti ühistranspordiliinide päring